About us

Poznaj bliżej ALLEPODUSZKI

Zaufaj firmie rodzinnej z dziesiątkami tysięcy zadowolonych Klientów

Dlaczego warto z nami współpracować?

Doświadczenie

Jesteśmy polską firmą dbającą o swoich pracowników. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych projektantów i wykonawców, którzy są z nami od bardzo dawna. Znamy ich możliwości, stawiając na ciągły rozwój.

Dopasowane rozwiązania

Proponujemy szeroką gamę materiałów, z których wybierzesz ten najbardziej odpowiadający. Ofertę kroimy na miarę, aby dopasować się do Twoich potrzeb. Dla nas nie ma zleceń niemożliwych do realizacji.

Krótki czas realizacji

Wiemy, że czas to pieniądz. Pracujemy szybko, lecz rzetelnie – podchodząc do swoich obowiązków fachowo w każdym calu. Każdy Klient otrzymuje tyle czasu, na ile zasługuje. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Atrakcyjne ceny

Zbilansowana cena – to klucz naszej działalności. Dostarczamy produkty, które jednocześnie są
wysokiej jakości poduszkami przy zachowaniu dopasowanych kosztów na każdą kieszeń.

EKOLOGIA, MOŻLIWOŚĆ WIELOLETNIEGO UŻYTKOWANIA, WYSOKA JAKOŚĆ

To filary naszego przedsiębiorstwa.

Syntetyczne tworzywa sprawiają, że poduszki są bardziej odporne na zabrudzenia, a także lekkie zmoczenie. Łatwo je odświeżyć, przecierając kolejno nasączoną mokrą ściereczką z detergentem, czystą wodą, a następnie suchą szmatką. Jest to szczególnie ważne w przypadku poduszek na meble ogrodowe. Wysoka odporność naszych produktów nie byłaby możliwa, gdyby nie użycie mocnych tekstyliów znanych z mebli tapicerowanych wykorzystywanych przez lata.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, a także oferty dla sklepów. Chętnie nawiążemy współpracę z hurtowniami, sklepami z akcesoriami do ogrodów, studiami z artykułami wyposażenia wnętrz, restauracjami, hotelami a także Klientami, którzy zainteresowani są stałymi zakupami na większą skalę.

Dołóż swoją cegiełkę do ochrony otaczającego Cię środowiska.